Навчальний процес

 

                                      Зрізи знань дітей (вереснь 2017р.)                                                   

 

      На виконання Закону України «Про дошкільну освіту», вимог Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція), наказу по дошкільному закладу № 94-од від 20.09.2017 «Про організацію та проведення моніторингового дослідження вивчення рівня знань вихованців щодо засвоєння ними навчальної програми», з  метою покращення  якості навчання  та  виховання дітей в дошкільному закладі та  згідно річному  плану  в  ДНЗ № 148 в вересні 2017р. проводились  зрізи знань  дітей за  освітніми лініями вимог Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція).

 

             Загальні результати діагностування дітей за вимогами Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція): 

 

№ гр

Всього дітей

Всього дітей атестовано

Всього дітей не атестовано

Високий рівень

Достатній рівень

Середній рівень

Низький рівень

1

31

30

1

4- 13%

10-34%

16-53%

-

2

32

31

1

2-7 %

 19-61%

 10-32%

-

3

 16

16

-

2-14%

2-14%

9-54%

 3-18%

4

31

31

 -

6-19%

13-42

 12-39%

 -

5

19

15

4

1-5%

4-24%

     8-38%

6-33%

Вис-

новки

124

116

8

23-20%

55-48%

37-32%

1-0,8%

 

             Загальні  результати  діагностування дітей з музичного виховання за освітніми лініями розвитку   дитини  Базового компоненту  дошкільної  освіти (нова редакція):

 

№ гр

Всього дітей

Всього дітей атестовано

Всього дітей не атестовано

Високий рівень

Достатній рівень

Середній рівень

Низький рівень

1

33

33

 -

4-13%

 9-30%

14-46%

3-11%

2

30

27

3

3-10%

4-13%

17-57% 

3-10%

3

16

 16

-

-

4-28%

9-54%

3-18%

4

30

30

-

11-36%

6-20%

10-34%

3-10%

5

19

15

4

-

20%

 42%

 38%

 

 

 

Пріоритетні завдання ДНЗ № 148 на  2017- 2018 навчальний рік

 

 

 1. Виховання    національно-духовних цінностей    дошкільників на засадах патріотичного виховання.

  2. Екологічне виховання особистості на всіх етапах та рівнях ігрової та дослідницької діяльності.

 3. Формування основ здорового способу життя вихованців шляхом єдності здоров'язберігаючих заходів дошкільного закладу та сім'ї. 

 

 

       Всі вікові групи ДНЗ № 148 працюють згідно Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція) та Комплексної освітньої програми «Дитина в дошкільні роки»; музичний керівник - за програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина»; керівник гуртка з шахів - за програмою та методичним посібником з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи «Шаховими стежинами» (В.І.Купрієнко, О.Ю.Ходосенко,О.Д.Сандакова); керівник гуртка з англійської мови - за програмою  для дітей  старшого  дошкільного  віку  «Граючись вчимося.  Англійська мова»  (С.Гунько, Л.Гусак); керівник гуртка з хореографії - за  програмою «Дитяча хореографія» (А.Шевчук).

          ДНЗ впроваджує в практику роботи інноваційні технології:

- технології фізичного виховання  та оздоровлення дітей  за парціальною програмою  М.Єфименко «Театр фізичного розвитку та оздоровлення дітей»;

- програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Радість творчості» (Р.М.Борщ, Д.В.Самойлик);

- технології  саморозвитку  М.Монтессорі «Будинок вільної дитини»;

- система роботи  з формування  екологічної  освіти дошкільників Г.Ситнікова;

- парціальна програма організації театралізованої діяльності в ДНЗ «Грайлик». 

 

 

 

Спеціально організована діяльність дітей упродовж дня

Комунального закладу освіти «Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) № 148» Дніпровської міської ради

 

Ранній, молодший вік

 

Дні  тижня

 Ранній вік

час

 Молодший вік

час

Понеділок

1.Ознайомлення з природним довкіллям.

2.Фізичний розвиток

 

 

9.00-9.10

 

 

9.20-9.35

 

 

1. Фізичний розвиток.

2.Ознайомлення з природним довкіллям.

 

ІІ половина дня

3.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

(худ. література)

9.00-9.15

9.35-9.50

 

 

 

15.40-16.00

Вівторок

1. Художньо- продуктивна

діяльність.

(малювання)

2.Художньо- продуктивна музична

діяльність .

ІІ половина дня

3. Сенсорний розвиток

9.00-9.10

 

 

9.20-9.35

 

 

 

 

 

15.40-16.00

1.Художньо- продуктивна

Діяльність (малювання)

2. Художньо- продуктивна музична

діяльність.

 

9.00-9.15

 

9.35-9.50

Середа

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування.

2.Художньо- продуктивна

діяльність 

(ліплення/аплікація)

ІІ половина дня

Розвага

9.00-9.10

 

 

 

9.20-9.30

 

 

15.40  16.00

1. Художньо- продуктивна

діяльність (ліплення/аплікація)

2. Ознайомлення із соціумом 

 

 

ІІ половина дня

Розвага

9.00-9.15

 

 

 

9.35-9.50

 

 

 

15.40-16.00

Четвер

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

(театр.діяльність) 2.Фізичний розвиток

ІІ  половина  дня 3.Ознайомлення із соціумом

9.00-9.10

 

 

 

 

9.20-9.30

 

 

 

15.40-15.50

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2.Фізичний розвиток

 

ІІ половина дня 3.Ознайомлення із соціумом

9.00-9.15

 

 

9.35-9.50

 

 

 

15.40

16.00

П’ятниця

1.Сенсорний розвиток 

2.Художньо- продуктивна музична

діяльність

 

9.00-9.10

 

9.20-9.30

1.Логіко-математичний розвиток.

 

2 Художньо- продуктивна музична     діяльність

9.00-9.15

 

 

9.35-9.50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середній, старший вік

 

 

Дні  тижня

 Середній вік

час

 Старший вік

час

Понеділок

1. Художньо- продуктивна музична    діяльність.

 

2. Ознайомлення з природним довкіллям. 

 

9.00-9.20

 

 

9.30-9.50

 

 

 

1. Розвиток мовлення і  художня література.

2.Художньо- продуктивна музична  діяльність.

3.Ознайомлення з природним довкіллям.

 

ІІ половина дня

4.Хореографія.

(І та ІІ підгрупа)

9.00-9.25

 

9.35-10.00

10.10-10.35

 

16.15-17.00

Вівторок

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування.

2. Художньо- продуктивна

діяльність (малювання)

3.Фізичний розвиток

9.00-9.20

 

 

9.30-9.50

10.00-10.20

 

 

1.Розвиток мовлення. Підготовка руки до письма.

2.Фізичний розвиток

3.Ознайомлення із соціумом. 

 

ІІ половина дня

 Англійська мова.        

 (І та ІІ підгрупа)

9.00-9.25

 

 

9.35-10.00

10.10-    10.35

 

16.15- 16.45

Середа

1. Художньо- продуктивна

діяльність (ліплення/аплікація)

2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

3.Ознайомлення із соціумом

 

ІІ половина дня

Розвага

9.00-9.20

 

 

9.30-

9.50

 

10.00-

10.20

15.40-16.00

1 Логіко-математичний розвиток

2. Художньо- продуктивна

діяльність (малювання)

3.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

 

ІІ половина дня

Розвага

9.00-9.25

 

9.35-10.00

 

 

10.10- 10.35

15.40-16.00

Четвер

1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

2 Художньо- продуктивна музична   діяльність

 

ІІ половина дня            3.Ознайомлення із соціумом

 

9.00-9.20

 

 

9.30-9.50

 

 

 

15.40

16.00

1.Художньо- продуктивна музична

діяльність.

2. Художньо-продуктивна діяльність  (ліплення/аплікація)           3.Ознайомлення із соціумом.                                ІІ половина  дня

 Хореографія.                       (І та ІІ підгрупа)

9.00-9.25

 

 

9.35-10.00

 

 

10.10-10.35

 

16.15

17.00

П’ятниця

1.Фізичний розвиток

 

2.Логіко-математичний розвиток

 

9.00-

9.20

 

 

9.30-9.50

 

1.Логіко-математичний розвиток .

2.Фізичний розвиток         

3.Ознайомлення з природним довкіллям.   

ІІ половина  дня

 Англійська мова.       

 (І та ІІ підгрупа)

9.00-

9.25

9.35-10.00

10.10      10.35

 

16.15 16.45